ANTALYA CAMİ HALISI

Camilerinizde yerinde montaj ve uygulama hizmeti sunuyoruz...

0546 244 13 96

TEKLİF HATTI

Antalya Cami Halısı Camilerimizin olmazsa olmazıdır halı, Cami halıları özel ölçü alınıp üretilir. Halının döşeme yönleri safların yönü bulunduğu yerin kıblesine göre ayarlanır. Antalya Cami halı Modelleri olarak Saflı Cami Halısı, Seccadeli Cami Halısı, Düz Cami Halısı, Desenli Cami Halısı, Göbekli Cami halısı,..vb. Antalya Cami Halı renkleri; Turkuaz Cami Halısı, Bordo Cami Halısı, Mavi Cami Halısı, Yeşil Cami Halısı, Kiremit rengi Cami Halısı,..vb. Antalya Cami Halısı iplik dokumaları; Akrilik Cami Halısı, Polip Cami Halısı, Polipren Cami Halısı, Yün Cami Halısı,..vb. Cami halısı döşeme yapmadan önce zeminde gerekli düzenleme yapıldıktan sonra genelde zemine ahşap lambiri, yerden ısıtma sistemi ve son olarak Halı alt keçesi serilip üzerine özel üretilen Cami halısı uygulama yapılır. bu nedenle cemaatin daha rahat ibadet etmesini sağlar. Beyza Halı olarak siz değerli müşterilerimize Cami Halısının satış ve montajını ayrıca ücretsiz keşif hizmetini vermekteyiz.

Antalya'daki camilerde kullanılan halıların mimarisi ve teknik özellikleri göz önünde bulundurarak kaliteli, anti statik, anti bakteriyel ve alev almamazlık özelliklerinin bulunması Antalya halkı için büyük önem taşımaktadır. Çünkü halıları günlük yüzlerce kişi kullandığından gerek bulaşıcı gerekse yaygın hastalıkların bulaşmaması için cami halıları çok büyük bir sorumluluk gerektirir.

Bu yüzden Antalya’daki cami halılarının sorumluluğu Beyza Cami Halılarına düşmektedir.

NEDEN BEYZA HALI

2008'den bu yana alanında öncü firma olan Beyza Cami Halıları kalite prosedürleri gereği bütün cami halılarının sadık iş planı ve belirlenen özellikteki halının profesyonel iş arkadaşları ile çalışması yapmaktadır. Bu sayede camilerimiz daha ferah ve hijyenik alanlara dönüşmesi sağlanmaktadır.

Halılar sadece dekorasyon malzemesi değildir aynı zamanda sağlığımız için büyük önem arz ederler.


DESENLER & DİĞER ÜRÜNLER

CAMİ HALI DESENLERİ

HALI ALTI ISITICILAR

OTEL HALISI

"EN UYGUN FİYAT VE KALİTE GARANTİSİ İLE SÖZÜMÜZÜ TUTUYORUZ"

MEKANLARINIZI EN KALİTELİ VE EKONOMİK OLARAK ÖZEL ÜRETİM HALILARIMIZLA KAPLIYORUZ...


Camilerinizde yerinde montaj ve uygulama hizmeti sunuyoruz...

Adres 

Azmimilli Mh. Aydınpınar Cd. N:19/A
Merkez/DÜZCE, PK 81010 


İletişim

E-Posta: info@beyzahali.com 
Telefon: +9 (0) 546 244 13 96

Diğer Sitelerimiz

Cami Halıcınız
Cami Halı Altı Isıtma Sistemleri


Geri Bildirim

Lütfen fikirlerinizi, sorularınızı ve önerilerinizi bize gönderin! Herhangi bir geribildirim takdir edilecektir.

BİZE SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN

Cami Halıcınız internet site bir Beyza Halı kuruluşudur
© Telif Hakkı 2016 ve sonrası Cami Halıcınız - Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : Seri Çözüm

Antalya Cami Halısı, Antalya Halı Altı Isıtıcı, Antalya Cami Süpürgesi, Antalya Otel Halısı, Antalya Yurt Halısı, Antalya Çocuk Kreş Halısı, Antalya Ev Halısı, Antalya Duvardan Duvara Halı, Antalya Halı, Antalya Halı Fiyatları,